“7 Bölge 81 İl Türkiye Buluşmaları” Van, Bitlis ve Muş Toplantıları

19 Eylül 2021

Değerli İl Başkanları,
Kıymetli Kurucu Temsilcileri ;

Özel Özel Eğitim Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Yunus KILIÇ’ın katılımıyla;

“7 Bölge 81 İl Türkiye Buluşmaları” kapsamında 17 Eylül Cuma günü Van 'da Kurucularımız ile istişarelerde bulunduk.

Ekonomist dergisinin düzenlediği 7. Geleneksel Van’ın En’leri Ödül Törenine katıldık.
Van’ın En İyi STK’sı seçilen Federasyonumuzun kurucu üyesi DÖKDER (Doğu Anadolu Özel Eğitim Kurumları Derneği)’in ödül töreninde gururlandık.

Van'da bizleri misafir eden DÖKDER Başkanı Yusuf ERTAŞ ve Yönetimine teşekkür eder, başarılar dileriz.

18 Eylül Cumartesi Bitlis İlindeki Kurucularımızla Tatvan ilçesinde istişarelerde bulunduk.Bitlis’teki Kurucularımıza ve İl Başkanı Metin SARGUT'a misafirpervelikleri için şükranlarımızı sunarız.

18 Eylül Cumartesi günü Muş İlimizdeki Kurucu Temsilcileri ile, Muş Belediye Başkanı Sn Feyat ASYA , Akparti il başkanı Sn İbrahim AVCI, TÜMSİAD genel başkan yardımcısı Sn Murat MERİÇ, Akparti merkez ilçe başkanı Sn Halil SABAK, İl Milli Eğitim Müdürlüğü şube müdürü Sn İbrahim TANYERİ, Varto İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn Yalçın SÜNE’ nin katılımları ile özel eğitim ile ilgili istişarelerde bulunduk.
İl Başkanımız Akın TAŞ şahsında İldeki tüm kurucu temsilcilerine misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.
Ziyaretlerİmizde bizlere eşlik eden Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Sn Sebahattin YILDIZ’a , Federasyon Genel Başkan Yardımcısı Sn Yener DOĞRUER’e, Yönetim Kurulu Üyeleri İSREM Başkanı Sn Engin GÜVEN’e ve DÖKDER Başkanı Sn Yusuf ERTAŞ’a , ÖZEKUR Denetim Kurulu üyesi Sn Öğün TAŞ’a , Batman İl Başkanı Sn Rezzan ŞAŞMAZ ve Bitlis İl Başkanı Sn Metin SARGUT ile Van Duyuş Özel Eğitim’in Kurucusu Sn Yusuf DURMAZ’a teşekkür ederim.

Bölgede ziyaret ettiğimiz kurucu temsilcilerinin Federasyonumuza olan destek ve samimi yaklaşımı bize enerji vermektedir.

Buluşmalarımızın hayırlara vesile olmasını diler, sağlıklı günler temenni ederiz.

Yunus KILIÇ
Özel Özel Eğitim Dernekleri
Federasyonu Genel Başkanı

Test

Form Gönderimi

Tamam